• עברית
  • English
מוצרים

 

 
 
רותם בטיחות הינה חברה המתמחה בייבוא, פיתוח, ייצור שיווק והפצה של מוצרי בטיחות. רותם בטיחות בע"מ מייסודה של רותם תעשיות בע”מ, הזרוע המסחרית של הקריה למחקר גרעיני נגב. הוקמה בראשית דרכה כחטיבה לציוד מגן, איכות סביבה ובטיחות בשנת 1998, על בסיס הידע הרחב שנצבר בחברת “רותם תעשיות” בתחום איכות הסביבה ונושאי בטיחות בתעשייה ובמערכות הביטחון. 

הדרישות הגבוהות שהציבו הלקוחות העיקריים שלנו - גופים ממשלתיים וביטחוניים - מבטיחים מענה לדרישות הגבוהות של השוק בנושאי איכות הסביבה ובטיחות. על לקוחותינו נמנים חברות בינלאומיות, מפעלים גדולים, כוחות הביטחון ומשווקים מורשים. החוזק של רותם בטיחות מתבטא בייצוג בלעדי של חברות בינלאומיות המובילות בתחומן, באמצעותן אנו מייבאים מוצרים איכותיים מן השורה הראשונה, העומדים בתקנים המחמירים ביותר. 

לרותם בטיחות בסיס לוגיסטי ייחודי - הן מבחינת גודל המלאי ותחלופת המוצרים על המדף, והן מבחינת ייבוא המוצרים ואיתור מוצרים מיוחדים. הבסיס הלוגיסטי של רותם בטיחות, מאפשר אספקה שוטפת לכל חלקי הארץ במהירות וביעילות.

אנו גאים ביכולתנו להבין את השוק ואת צרכי הלקוחות שלנו, בהתאם לדרישות המתחדשות של התקנים בארץ ובעולם.

אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב וזמין אשר ניתן להתרשם ממנו באתר, ובכל פנייה עומד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן להתאמה ובחירת המוצר המתאים תוך התייחסות לצרכים הייחודיים של הלקוח.